Гумова плитка: плитка, для підлоги, для ванної, ціна, купити.

Плитка із гуми для підлоги вже давно перевірена будівельниками і успішно застосовується для обладнання пішохідних доріжок, в приміщеннях з підвищеними навантаженнями (тренажерні зали, гаражі, паркінги), садові доріжки. Чим же хороший цей матеріал?

Плитка з гуми від metall-comfort.od.ua має високі показники по пружності і амортизації, добре взаємодіє з підошвою взуття при ходьбі. Але використовувати плитку можна не тільки на вулиці, але і в приміщенні, поклавши гумову плитку в ванну кімнату, кухню і навіть дитячу кімнату.

Переваги та недоліки

Розберемося, чому ж такий хороший цей матеріал.
Гумова плитка дляпідлоги — один з матеріалів, який при раціональному догляді здатний прослужити власникові не менше 10 років.
Бетонну плитку можна використовувати лише на вулиці, а ось плитка з гуми — універсальна і може використовуватися і всередині приміщень.
У виробничих приміщеннях можна отримати відмінну звукоізоляцію, тому що матеріал добре поглинає як звуки, так і вібрацію.
Травмобезопасность. На такому покритті можна посковзнутися (особливо якщо вона фактурна), вона добре амортизує і при цьому володіє певною м’якістю, тому може служити для попередження травм надитячих майданчиках, а також в громадських місцях — торгових центрах, спортзалах або просто на сходах.
Висока стійкість до негативних факторів — масел, хімікатів, підвищених навантажень.
Купити гумову плитку часто прагнуть ще й через широкого асортименту і багатої кольорової гами.
Придбану плитку можна покласти як на тверду поверхню. так і на сипучу.
Застосовується також гумова плитка для ванної, басейнів, саун і лазень (НЕ парилень, природно — а для передбанників).

Єдиний недолік, що стоїть людської уваги — ціна. Вартість матеріалу хоч і висока, але вона мало впливає на рішення покупця про придбання матеріалу.

Поради щодо вибору

Перш ніж купувати плитку, визначтеся, куди саме ви збираєтеся її покласти. Якщо ви вирішили облаштувати пішохідну зону або паркінг, то достатньо придбати плитку, товщина якої 10 мм.

  Как сделать стяжку из керамзита своими руками

Монтаж і демонтаж даного матеріалу безпроблемний, а покриття можна буде використовувати всюди, крім тренажерного залу: там висока промислова навантаження. Хоча зараз можна знайти види плитки, призначені спеціально для місць з підвищеним навантаженням (ну і вартість їх, звичайно, буде теж підвищена .

Для басейну і тренажерних залів, найкраще купувати плитку товщиною 16-20 мм. В результаті господар отримає м’яке і досить еластичне покриття.

«Важка артилерія» — склади і промислові заводи використовують в якості підлогового покриття плитку з товщиною в 30 мм. Вона дозволить приховати всі дефекти підстави. Разом з товщиною трохи зростає і вартість .

Максимальна травмобезопасность потрібно на дитячих майданчиках, тому там краще використовувати плитку з товщиною не менше 40 мм. Відповідно, вартість на неї ще вище ?.

Ціна гумової плитки себе виправдовує: і товщину можна підібрати, і з кольором визначитися, тому після покупки матеріалу необхідно тільки правильно укласти плитку.

Гумова плитка: плитка, для підлоги, для ванної, ціна, купити. обновлено: Май 2, 2018 автором: Misha Volkov

Добавить комментарий

Войти : 
МультиВход